Apple iPhone 4 16GB

50% klientów poleca ten produkt

Apple iPhone 4 16GB

2 opinie

3 / 5

Apple iPhone 4 16GB to funkcjonalny telefon komórkowy trzeciej generacji. Kolory: czarny, biały, w jakich jest oferowany, doskonale podkreślają jego wygląd. Dzięki zastosowaniu dotykowego wyświetlacza sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne. W obsłudze pomaga również bardzo duży jak na telefon komórkowy ekran wielkości 3.5\". Za funkcjonalność telefonu odpowiada system operacyjny iOS 4. Do dyspozycji użytkownika jest 16 GB pamięci wbudowanej. Telefon posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 5,0 MPx z zoomem o 5x powiększeniu oraz lampą LED. Drugi aparat umieszczony z przodu obudowy umożliwia prowadzenie videorozmów.
Strona produktu: apple.com
person
2 / 5
borek
14-10-2015 | 06:51

Wygląd telefonu jest super, ale jakość wykonania mnie załamał. Aparat kupiłem w Dreźnie kilka dni temu. Obudowa na tyle telefonu nosi widoczne rysy. Na brzegach pojawiły się odpryski - każdy telefon użytkuję z szacunkiem (jest to mój 3 iPhone). Bateria jest generalnie słaba. Przy moim normalnym użytkowaniu iPhone 4 S wystarczał mi do godziny 23. Nowy emejzing 5 zgasłby o godzinie 19 gdybym rzutem na taśmę nie podłączyłbym go do gniazdka. Liczyłem, że iPhone 5 będzie dojrzałym produktem premium. Kolejny raz okazało się czyją matką jest nadzieja.

person
4 / 5
abuk
15-05-2015 | 14:07

Świetna jakość wykonania. System bardzo intuicyjny. Telefon dobrze lezy w rece i ma świetny odtwarzacz muzyki. Minusem jest oczywiscie cena i fakt ze placi sie za logo jabłuszka...