Zelmer JP1500

50% klientów poleca ten produkt

Zelmer JP1500

4 opinie

2.8 / 5

Wyciskarka JuiceMaker marki Zelmer to krok milowy w sposobie pozyskiwania zdrowego soku. Urządzenie wyposażone zostało w unikalny system wyciskania SES (Smart Extraction System), który zgniata produkty celem uzyskania z nich soku. Takie innowacyjne rozwiązanie sprawia, że sok ma prawdziwie naturalny smak, jest bogaty w witaminę C i - dzięki temu, że wyciskany jest na wolnych obrotach - zachowuje maksymalne wartości odżywcze. System SES to również większa wydajność, bo z jego pomocą wyciśniesz zdecydowanie więcej soku, niż korzystając z tradycyjnej sokowirówki, a ponadto zrobisz to w zdecydowanie krótszym czasie. Łatwość mycia i montażu - JuiceMaker jest gotowy do pracy w każdym momencie dzięki łatwości montażu i czyszczenia urządzenia. Wystarczy przepłukać go szklanką wody, aby usunąć większość pozostałości z owoców i warzyw.
Strona produktu: zelmer.pl
person
2 / 5
kuba
12-10-2015 | 10:05

Wyciskarka robi mus zamiast klarownego soku z jabłek. Jest to bardzo poważna wada, jako że jabłka są w naszych warunkach podstawowym surowcem do wyciskania. Próbowałem różnych odmian (także twardych) z identycznym rezultatem. Kilka razy mi się także samoczynnie wyłączyła na skutek zbyt luźnego mocowania górnego podajnika.

person
4 / 5
leszek9
02-06-2015 | 10:05

Cicha praca, dobra wydajność, dołączone 2 pojemniki z uchem na sok i odpady oraz szczotka do mycia.

person
1 / 5
walek
27-04-2015 | 15:53

wadliwa często pęka sito przy marchwi czy burakach nawet cieniutko pokrojonych. Nadaje się do wyciskania soku z arbuza najwyżej! Na sito w dodatku nie ma gwarancji tak się sprytnie firma zabezpieczyła!!

person
4 / 5
jolek
09-03-2015 | 08:53

Bardzo fajna wyciskarka. Bez \"wodotrysków\" - spełnia tylko podstawową funkcję, czyli wyciska soczki.